Wakacyjne rozprężenie seniorów. Juniorzy do przodu.

W sobotnie popołudnie doszło do pojedynku juniorów Lotnika z wrocławskim Parasolem. Mecz ten ostatecznie zakończył się zwycięstwem twardogórzan 0-2, a łupem bramkowym podzielili się bliźniacy Michał oraz Bartosz Lotka. Już w najbliższą środę naszych młodszych kolegów czeka prawdziwy piłkarski sprawdzian. Podejmą oni niekwestionowanego lidera rozgrywek. Ekipę WKS Śląsk Wrocław. Pojedynek ten już w środę o godzinie 17.00 na stadionie w Twardogórze. Gorąco zapraszamy!

Co do seniorów. Pomimo zapewnienia sobie drugiej lokaty w ligowej tabeli obiecaliśmy sobie wraz z trenerem Lityńskim grę do samego końca rozgrywek i nie odpuszczanie żadnego ze spotkań. Niestety, w meczu z Dobrzeniem zagraliśmy tak jakby był to posezonowy sparing co odzwierciedla wynik meczu. Jako pierwsi bramkę zdobyli przyjezdni pokonując Kuberę z rzutu wolnego. Stan meczu wyrównał Grabowski, który dobijając strzał Diakowskiego nie dał najmniejszych szans bramkarzowi na skuteczną interwencję. Kiedy wydawało się, że to "lotnicy" ustawili mecz pod swoje dyktando, nieporozumienie w kryciu i błąd defensywy wykorzystał napastnik i w sytuacji sam na sam pokonał Szymona po raz kolejny. Trzecia bramka padła z rzutu karnego, który był konsekwencją faulu Kubery i czerwonej kartki, którą obejrzał za to przewinienie. Między słupkami bramki pojawił się Łukasz Szeliga, przy dobrze wykonanej 11 był on jednak bez najmniejszych szans.

"Niech ten sezon się już skończy" - życzą sobie kibice twardogórskiego klubu i nie trudno się im dziwić. Lotnicy potrzebują przerwy, żeby spokojnie usiąść do stołu i porozmawiać o przyszłym sezonie, który najprawdopodobniej zainaugurujemy w klasie A. Ostatnie spotkanie obecnego sezonu rozegrane zostanie w przyszłą niedzielę w Cieszkowie. O godzinie meczu poinformuję w najbliższym czasie na naszym facebookowym profilu.

W piątek 6 czerwca odbędzie się turniej piłkarski z okazji dni Twardogóry. Lotnik postanowił wystawić dwa zespoły juniorów oraz seniorów. Pozostałych chętnych również gorąco zachęcamy do udziału!